Slovenský výrobca okien

O SPOLOČNOSTI

O SPOLOČNOSTI

Slovensky výrobca okien

FAMA – Marcel Fársky

Poctivá slovenská firma

Vznik firmy 

Firma Marcel Farský – FAMA bola založená v roku 1992 ako montážne stolárstvo. V roku 1995 sa firma začala zaoberať zákazkovou výrobou prevažne z masívneho dreva.

Hlavnou činnosťou firmy, je výroba euro okien, historických okien, špaletových okien, vchodových a interiérových dverí, schodov, zimných záhrad, garážových brán a okeníc. Ako doplnkovou činnosťou sa zaoberáme výrobou patinovaných a vysokoleštených kuchýň,  interiérového nábytku z masívu, výrobkami z DTD, parapet, prahov, plotov, zábradlia a mnohých iných stolárskych výrovkov. 

My nie sme obchodníci, ale slovenskí výrobcovia, ktorí dávajú na svoje výrobky záruku a všetky materiály kupujeme na Slovensku. Máme oprávnenie požívať označenie výrobku CE plus pre okná a zasklené dvere z dreva.

Prečo výrobky z dreva? 

Ako sa ukázalo, ešte aj dnes sa používajú drevené okná, dvere, schody, nábytok, ktorý používali 4 generácie našich predkov a boli vyrobené ľudovo povedané “na kolene“, v porovnaní s terajšími dokonalými technickými prostriedkami a metódami.

Zameranie firmy 

Firma FAMA je zameraná predovšetkým na výrobky vo vysokej kvalite do drevených stavieb, ale aj do murovaných, nízkoenergetických a historických stavieb, ktoré si vyžiadajú presné repliky starých majstrov.

Poslanie firmy 

„Zodpovednosť, um, cit a zručnosť našich majstrov – nech vám premení sen na skutočnosť, spokojnosť a pohodu Vášho domova podľa Vašich predstáv.“

Prírodné a ekologické

Drevo je prírodný a ekologický materiál a obnoviteľný zdroj

Oprava

Možnosť opraviteľných vád vzniknutých mechanickým poškodením s dosiahnutím kvalitného výsledného efektu

Vynikajúce vlastnosti

Drevo je charakteristické vynikajúcich fyzikálnych a mechanických vlastností

Stálosť a pevnosť

Vysoká stálosť a pevnosť bez nutnosti vnútorných výstuh

Životnosť

Drevené eurookna majú v porovnaní s plastovými oknami dlhšiu životnosť

Variabilita

Vyššia variabilita v tvaroch okien a profilácii doplnkov

Výrobky na mieru

Hľadáte výrobok na mieru? Žiadny problém! Vyrábame produkty na mieru presne podľa Vaších predstáv.